خانه / روش های اقامت گرجستان / اقامت از طریق کارمندی

اقامت از طریق کارمندی

اقامت از طریق کارمندی

اقامت از طریق کارمندی : اقامت از طریق کارمندی  گرجستان به این معنی است که شما در یک شرکت در کشور گرجستان استخدام شوید در صورتی که استخدام شدید اقامت از طریق کارمندی به صورت موقت به شما داده خواهد شد و اگر 6 سال متوالی تمدید شود اقامت موقت تبدیل به اقامت دائم گرجستان ( اقامت گرجستان ) خواهد شد .

اقامت از طریق کارمندی و سوء استفاده

متاسفانه برخی از شرکت ها اقدام به استخدام صوری افراد می کنند تا بتوانند برای آن ها اقامت بگیرند .

مراقب باشد پلیس گرجستان روی این نوع استخدامی ها بسیار حساس شده است .

تنها در صورتی که قصد کار در گرجستان دارید اقامت از طریق کارمندی در پیش بگیرید و نکته بسیار مهم دیگر این است که حتما پیگیری کنید تا مالیات شما توسط شرکتی که استخدام شده اید پرداخت گردد.

در سال گذشته از ورود یک آقای ایرانی به داخل خاک گرجستان در فرودگاه تفلیس ممانعت به عمل آمد با اینکه شخص مذکور دارای کارت اقامت یکساله گرجستان بود ، پس از تحقیقات گسترده مشخص شد که وی چند ماه قبل درخواست اقامت کاری گرجستان داده بوده ، در صورتی که در آن شرکت مشغول به کار نبوده است.

پس از متوجه شدن پلیس امنیت گرجستان ، وی برای همیشه از گرجستان اخراج شد و دیگر اجازه ورود او را به داخل خاک گرجستان نمی دهند. با اینکه شخص مذکور از یک وکیل باتجربه گرجی استفاده می کرد ولی بازهم نتوانستند قوانین سخت گیرانه گرجستان را دور بزنند.

در صورتی که در شرکتی در گرجستان استخدام شده اید ، حتما به کارفرمای خودتان فشار بیاورید تا از ماه اول کار کرد شما ، مالیات بر حقوق مربوط به دستمزد شما را توسط حسابدار آن شرکت گزارش کند.

متاسفانه در سال های اخیر شاهد هستیم که ایرانیان زیادی برای کار در گرجستان راهی این کشور می شوند اما بعد از مدتی ( با صرف هزینه های هنگفت ) نمی توانند در شغل دلخواهشان استخدام شوند و به ایران باز می گردند .

لطفا قبل از هر اقدامی به کتاب گرجی شو فصل آموزش استخدامی در گرجستان مراجعه کنید .

در این فصل مشاغل و تخصص های مورد نیاز سال جدید کشور گرجستان را معرفی کرده ایم و به صورت تخصصی آموزش دادیم برای استخدامی در این کشور چه باید کرد. قطعا بعد از مطالعه این فصل و فراگیری آموزش های لازم احتمال استخدامی شما در گرجستان تا 89% افزایش می یابد .

این مطلب را از دست ندهید : کار در گرجستان

اقامت از طریق کارمندی و یک پیشنهاد 

اقامت از طریق کارمندی
اقامت از طریق کارمندی

پیشنهاد ویژه برای متقاضیان کار در گرجستان

اگر قصد راه اندازی شغل و کار آفرینی دارید یا می خواهید در شرکتی در گرجستان استخدام شوید توصیه می کنیم کتاب گرجی شو را دانلود و فصل آموزش استخدامی و راه اندازی کسب و کار آن را کاملا مطالعه کنید .

به دلیل مشکلات زیادی که برای هم وطنانمان در گرجستان پیش آمده بود تصمیم گرفتیم راهنمای جامعی گردآوری کنیم تا به تمام سوالات کاربران پاسخ تخصصی و کاملی بدهد .

برخی از سر فصل های آموزشی کتاب گرجی شو عبارت است از :

  • آموزش اخذ اقامت گرجستان
  • آموزش ثبت شرکت آموزش حرفه ایی استخدامی ( باید بدانید استخدام اتباع خارجه در گرجستان کار آسانی نیست )
  • آموزش قانون کار گرجستان
  • ارائه اطلاعات دقیق از شرایط زندگی در گرجستان مخصوص ایرانیان
  • ارائه پیشنهادات جهت سرمایه گذاری سود آور
  • مقایسه تخصصی راه اندازی کسب و کار در گرجستان با ترکیه
  • آموزش خرید یا اجاره ملک
  • و ده ها آموزش کاربردی دیگر

 

قطعا بعد از خواندن این کتاب آموزشی می توانید در هزینه های مالی و زمانی تان بسیار صرفه جویی کنید و با حداقل هزینه بهترین تصمیم را بگیرید .

دانلود کتاب گرجی شو راهنمای کار و زندگی در گرجستان برای ایرانیان

کتاب گرجی شو

 

حتما ببینید

فروش آپارتمان در تفلیس

فروش آپارتمان در تفلیس

فروش آپارتمان در تفلیس فروش آپارتمان در تفلیس  : خرید و فروش آپارتمان در تفلیس یا …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *