خانه / روش های اقامت گرجستان / کار در گرجستان / کسب درآمد از اینستاگرام مخصوص مهاجران ایرانی

کسب درآمد از اینستاگرام مخصوص مهاجران ایرانی

کسب درآمد از اینستاگرام مخصوص مهاجران ایرانی

امروزه فعالیت در اینستاگرام اساس فعالیت های اجتماعی و اقتصادی را تحت تأثیر قرار داده است. اینستاگرام یکی از شلوغ ترین و محبوب ترین شبکه های اجتماعی است که برای بازاریابی و فعالیت های اقتصادی خود می توانید روی آن حساب کنید. اگر فعالیت و جذب فالوور در این اپ آنطور که توقع داشته اید برای شما پیش نرفته است، زمان آن فرا رسیده که در استراتژی های خود تجدید نظری داشته باشید. هرچقدر مخاطبین شما بیشتر باشند فرصت های بیشتری برای شما وجود خواهند داشت. گاهی اوقات برخی برندها آسان ترین راه را برای افزایش فالوور بر می گزینند، با استفاده از اپ ها بسیار زیادی که وجود دارند در ازای افزایش لایک و فالوور پولی پرداخت می کنند و یک شبه پیج خود را تبدیل به یک پیج محبوب می کنند. اما این میانبر زدن ارزش طولانی مدتی ندارد، زیرا الگوریتم های اینستاگرام مرتبا به روز رسانی می شوند و حساب های کاربری افراد و لایک ها و فالوورهایی که یک شبه حاصل شده اند شناسایی می شوند.
نیازی به بیان این مسئله نیست که هرچقدر هم که تعداد فالوورهای شما در اینستاگرام زیاد باشد، اگر طرفداران ثابتی نداشته باشید که مشتریان بالقوه محسوب شوند، با شما در ارتباط باشند و کامنت بگذارند، پیج شما در زمینه کسب درآمد تقریبا هیچ ارزشی ندارد و توجه کسب و کارها را نیز جلب نخواهد کرد. در این مطلب راهکارهایی در اختیار شما می گذاریم که بتوانید با کمک آنها فالوور های واقعی و همیشگی بدست آورید.

۱. قبل از اینکه حتی به جذب مخاطب بیشتر در اینستاگرام فکر کرده باشید، یکی از مهمترین فرصت ها که اولین قدم در راه افزایش فالوور نیز هست از قبل پیش روی شما قرار گرفته است. بدون یک بیوی مناسب، کپشن برای تصاویر، یک نام کاربری جذاب و تصویر پروفایل با کیفیت دیگر کاربران چگونه بدانند این حساب کاربری متعلق به چه کسی یا چه برندی است؟ شاید ساده به نظر برسد اما در اینستاگرام تصویر پروفایل و بیوی شما هویت اصلی برند شما محسوب می شود. لینکی که در بیوی اینستاگرام خود قرار داده اید می تواند سکوی پرتابی برای رونق کسب درآمد از طریق هدایت کاربران به وبسایت شما باشد. علاوه بر این، سعی کنید نام کاربری که انتخاب می کنید، قابلیت سرچ بهتری داشته باشد، به این معنا که به نام برند مورد نظر شما نزدیک باشد. اگر نام تجاری شما طولانی تر است، به گونه ای آن را کوتاه کنید که برای مخاطبان شما قابل تشخیص باشد. بی جهت حروف یا اعداد بیشتری به نام کاربری خود اضافه نکنید و تا جایی که ممکن است سعی کنید با نام کاربریتان در دیگر شبکه های اجتماعی که درآنها فعالیت دارید، یکسان یا حداقل مشابه باشد.

یک پیشنهاد جذاب

موقع زيادة لايكات انستقرام   :  اگر به دنبال افزایش فوری فالور ایرانی هستید یک سایت عربی به شما اجازه می دهد به صورت رایگان تا سقف 1000 فالور از هر کشوری که بخواهید دریافت کنید

در گوگل کلمه عربیک غرام  سرچ کنید وارد سایت عربیک گرام شوید انتهای صفحه دکمه قرمز رنگ را کلیک کنید و آدرس صفحه اینستاگرامتان را وارد نمایید و تمام

شراء متابعين انستقرام

 

۲. برنامه محتوایی ثابتی داشته باشید.

بدترین کاری که می توانید انجام دهید این است که برای فعالیت خود برنامه ریزی خاصی نداشته باشید و هر زمان که هوس کردید پست بگذارید. با اینگونه فعالیت کردن حتی اگر خوش شانس باشید و در ابتدای کار فالوور جذب کنید، مطمئن باشید که موفق به نگه داشتن آنها در پیج خود نخواهید شد و دیر یا زود شما را فراموش خواهند کرد. برای جلوگیری از این اتفاق برای پست گذاشتن برنامه ریزی کنید. تقریبا دویست میلیون کاربر به طور روزانه اینستاگرام خود را چک می کنند، بنابراین سعی کنید روزانه چند بار پست بگذارید.
البته زمان دقیق پست گذاشتن نیز به همین اندازه مهم است. ابزارها و اپ هایی وجود دارند که می توانند در این زمینه به شما کمک کنند. این ابزارها ساعات پربازدید روز را پیش بینی می کنند وهمچنین با تخمین زمان بازدید از پیج های مشابه می توانند زمان های خاصی را برای شما مشخص کنند تا با پست گذاشتن در آن تایم خاص شانس افزایش فالوور خود را دوچندان کنید.

۳. با دیگر کاربران همکاری داشته باشید و از طرفداران برند خود کمک بگیرید.

هنگامی که به دنبال راهی برای افزایش فالوور هستید، لازم است که ارزش مخاطبان خود را بدانید. هرچه فالوور بیشتری داشته باشید، خریداران و مشتریان مشتاق بیشتری خواهید داشت. شما می‌توانید با کمک گرفتن از پیج های محبوب تر محتوای تولیدی خود را با مخاطبان بسیار بیشتری به اشتراک بگذارید.

 

پیشنهاد ویژه برای متقاضیان کار در گرجستان

اگر قصد راه اندازی شغل و کار آفرینی دارید یا می خواهید در شرکتی در گرجستان استخدام شوید توصیه می کنیم کتاب گرجی شو را دانلود و فصل آموزش استخدامی و راه اندازی کسب و کار آن را کاملا مطالعه کنید .

به دلیل مشکلات زیادی که برای هم وطنانمان در گرجستان پیش آمده بود تصمیم گرفتیم راهنمای جامعی گردآوری کنیم تا به تمام سوالات کاربران پاسخ تخصصی و کاملی بدهد .

برخی از سر فصل های آموزشی کتاب گرجی شو عبارت است از :

  • آموزش اخذ اقامت گرجستان
  • آموزش ثبت شرکت
  • آموزش حرفه ایی استخدامی ( باید بدانید استخدام اتباع خارجه در گرجستان کار آسانی نیست )
  • آموزش قانون کار گرجستان
  • ارائه اطلاعات دقیق از شرایط زندگی در گرجستان مخصوص ایرانیان
  • ارائه پیشنهادات جهت سرمایه گذاری سود آور
  • مقایسه تخصصی راه اندازی کسب و کار در گرجستان با ترکیه
  • آموزش خرید یا اجاره ملک
  • و ده ها آموزش کاربردی دیگر

قطعا بعد از خواندن این کتاب آموزشی می توانید در هزینه های مالی و زمانی تان بسیار صرفه جویی کنید و با حداقل هزینه بهترین تصمیم را بگیرید .

دانلود کتاب گرجی شو راهنمای کار و زندگی در گرجستان برای ایرانیان

کتاب گرجی شو

۴. از خریدن فالوورهای فیک اجتناب کنید

. بین یک پیج اینستاگرامی با فالوورهای فیک و یک حساب کاربری با فالوورهای واقعی تفاوت زیادی وجود دارد. شاید خرید فالوور فیک راه ساده ای به نظر برسد اما عواقبی در پی دارد که باعث ریزش مخاطبان واقعی شما خواهد شد. فالوورهای فیک در اینستاگرام باعث گمراه شدن فالوورهای جدید می شوند. اگر کاربران با یک صفحه غیرفعال مواجه شوند که ده ها هزار فالوور دارد، قطعا اعتبار این صفحه زیر سؤال خواهد رفت. برای جذب فالوور دیگران را گول نزنید. قطعاً روابط معتبر و طولانی مدت نتایج بهتری را برای شما به دنبال خواهند داشت. از طرف دیگر با خرید فالوور، مشتری واقعی به دست نخواهید آورد. بات ها و فالوورهای بی نام و نشانی که بابت آنها پول پرداخت کرده اید توانایی خرید ندارند. مردم پیج شما را در اینستاگرام دنبال می‌کنند به این دلیل که پست هایی که شما می گذارید و یا برند مرتبط با شما عرضه می کند را دوست دارند. این افراد خریداران واقعی و ارزش حقیقی کسب و کار شما هستند. همچنین به این مساله فکر کنید که اگر ده هزار فالوور فیک داشته باشید، چند تای آنها برای محتوای شما کامنت میگذارند، آن را لایک می کنند یا به اشتراک می گذارند؟ مثل همیشه بعد از مدتی این بات ها و حساب های کلربری فیک توسط اینستاگرام حذف خواهند شد و پست های شما مثل قبرستان های متروکه سوت و کور خواهد ماند.
افراد واقعی توانایی به اشتراک گذاری، لایک و کامنت گذاشتن را دارند و به همین علت هم از دریافت پاسخ از طرف شما به وجد می آیند. از برندهای موفق الگو برداری کنید و زمانی را برای پاسخ‌گویی به افراد اختصاص دهید. این ایجاد ارتباط همواره ارزش بیشتری از داشتن فالوورهای خاموش خواهد داشت.

۵. ویترین خود را همه جا به نمایش بگذارید.

افراد نمی توانند صفحه شما را پیدا کنند مگر اینکه به معرفی آن بپردازید. پیج اینستاگرامی خود را در وبسایت خود و همچنین دیگر شبکه های اجتماعی که درآنها فعالیت دارید، معرفی کنید. آگاه کردن دیگران و در معرض دید قرار دادن آدرس پیجتان باعث می شود شناخته شوید. با استفاده از دیگر پلتفرم های اجتماعی می توانید به آسانی افراد را به پیج خود هدایت کنید و مخاطبان دائمی برای صفحه خود جذب کنید. سعی کنید مستقیما از دیگران درخواست نکنید که شما را فالو کنند، در عوض به معرفی محتوای منحصر به فرد خود در اینستاگرام بپردازید و از این طریق افراد را ترغیب کنید تا دلیلی برای سرزدن به پیجتان داشته باشند. خوشبختانه از طریق قابلیت های اینستاگرام مانند استوری می توانید با تولید محتوای خلاقانه مخاطبان بیشتری جذب کنید.

۶. محتوایی را پست کنید که فالوورها دوست دارند.

البته همیشه حرف راحتتر از عمل است اما بسیار هوشمندانه است که روی محتوای دلخواه کاربران خود کار کنید. سعی کنید سلیقه آنها را حدس بزنید. در اینستاگرام به سرعت متوجه می شوید که بعضی از پست ها در زمینه جذب مخاطب بهتر از بقیه عمل می کنند. فیلترهایی که استفاده می کنید، کپشن هایی که می نویسید، نوع محتوایی که روی آن کار می کنید یا حتی زمان گذاشتن پست، جزئیات کوچکی هستند که می توانند تفاوت های بزرگی ایجاد کنند. گوش به زنگ ترندهای جدید اینستاگرام باشید و به این ترتیب لااقل مطمئن هستید محتوایی که پست می کنید با استقبال مواجه خواهد شد. ریسک کنید و فیلترها و کپشن های جدید را تست کنید تا بفهمید کدام یک بهتر جواب می دهد و بیشتر مورد علاقه مخاطبانتان است. اگر هنوز هم در انجام این کار شک دارید، پست های رقبایتان را چک کنید. یادتان باشد مستقیماً از آنها تقلید نکنید، اما با چک کردن پیج های دیگران نکاتی در زمینه جذب مخاطب دستگیرتان می شود. فکرش را هم نمی کنید که با انجام این کار تا چه اندازه پیشرفت می کنید.

۷. مکالمه ای را شروع کنید.

یکی از بهترین راه ها برای آگاه کردن دیگر کاربران انجام مکالمه است. بر اساس تحقیقات انجام شده در سال جاری مصرف کنندگان تمایل دارند تا ۶۸ درصد با محتوای بصری و تا حدود ۵۰ درصد با محتوای متنی توسط پست های شبکه های اجتماعی تشویق به خرید شوند. افراد برای ارتباط با برودهای مورد علاقه خود به فعالیت در این پلتفرم ها می پردازند و شما نیز برای کسب و کار خود به یاد داشته باشید تا با ایجاد ارتباط در فضای اینستاگرام از مشتریان خود حمایت کنید. تا جایی که برایتان مقدور است به کامنت ها و سوالات پاسخ دهید زیرا موجب می شود مشتری یا فالوور جدیدی جذب کنید. حدود ۸۹ درصد از مصرف کنندگان بعد از فالو کردن یک برند در شبکه های اجتماعی، از آن برند خرید می‌کنند، بنابراین بسیار مهم است توجهی که مصرف کننده توقع دریافت آن را دارد، ارائه شود. به این ترتیب بازدید کنندگان زیادی تبدیل به فالوور می شوند. ز فالوورهای خود قدردانی کنید و از پاسخ دادن به آنها نهراسید.

منبع : sproutsocial.com

حتما ببینید

کار پزشکی در گرجستان

کار پزشکی در گرجستان

کار پزشکی در گرجستان کار پزشکی در گرجستان : به طور کلی کار پزشکی در …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *